Nowoczesna architektura : WIFI Technology Center Proposal / AllesWirdGut + FCP

Zwycięski projekt konkursowy dla St.
Pölten Technology Center, zaprojektowany przez AllesWirdGut + FCP, będzie spełniał dwie funkcje: warsztaty szkoleniowe WIFI Dolna Austria i New Design University, St.
Pölten.
Główną ideą, która informuje ich propozycję, jest połączenie tych dwóch głównych funkcji w jednym budynku.
Po pierwsze sprawia, że cenne obszary rozwojowe są bezpłatne dla innych zastosowań, a po drugie stwarza okazję do interdyscyplinarnej komunikacji między różnymi użytkownikami.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Wspólne lobby łączy wszystkie zastosowania, podłogi i przestrzenie publiczne, takie jak miejsca przerw i prezentacji, w tym trasy komunikacyjne, aby utworzyć jeden centralny obszar komunikacyjny.
Lobby otwiera się bezpośrednio na nowo powstały plac, który łączy nowy budynek z istniejącym budynkiem głównym WIFI w najkrótszy możliwy sposób.
expressising Ujęcie funkcji technologicznej w projektowaniu ., jak mówi raport Jury, zewnętrzny wygląd centrum technologicznego sprawia, że wnętrze budynku jest widoczne z otaczającej przestrzeni miejskiej.
model Architekci: AllesWirdGut + FCP Lokalizacja: St.
Pölten, Austria Projekt: Warsztaty szkoleniowe + New Design University Klient: Wirtschaftskammer Niederösterreich Powierzchnia brutto: 12 815 m2 Konkurs: 2011 Rozpoczęcie budowy: 2012 Zakończenie: 2013
[podobne: cena za metr malowania, krawędziarki kurzawka w studni, kurzawka w studni ]

Powiązane tematy z artykułem: cena za metr malowania kurzawka w studni szamba plastikowe cena