Magazyn architektoniczny : AD Round Up Special: Najczęściej komentowany w 2011 roku

2011 dobiega końca, a my przygotowaliśmy trzydniowe specjalne wspomnienie najlepszych z najlepszych w tym niesamowitym roku w architekturze.
Komentarze w poście są dla nas jednym z najważniejszych aspektów.
Może generować pozytywną debatę na temat konkretnego projektu lub wiadomości dotyczących architektury, daje nam opinie i pozwala na interakcję z innymi czytelnikami z całego świata.
Dom o wysokości 72 cm w najwęższym miejscu, kampus Apple a w Cupertino, Muzeum Historii Wojskowej Libeskind w Dreźnie, zdobywca nagrody Pritzker 2011 i odwrócony skrobak.
w Meksyku są jednymi z naszych najbardziej komentowanych w 2011 roku.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Keret House / Centrala W Warszawie, w Polsce na Woli znajduje się niewielki pęk przestrzeni między budynkami przy ul.
Chłodnej 22 i ul.
Żelaznej 74.
Jakub Szczęsny z Centrali, dostrzegł potencjał stworzenia czegoś wyjątkowego w tym wąskim obszarze i opracował projekt instalacji artystycznej Keret House.
Dom po zakończeniu stanie się najwęższym domem w Warszawie, mierząc wnętrze, które waha się od 122 centymetrów do 72 centymetrów w najwęższym miejscu (czytaj więcej.) Więcej o Apple Campus Foster + Partner w Cupertino Miasto Cupertino ma opublikował więcej szczegółów na temat nowego Apple Campus, ujawnionego w czerwcu.
Nowe dokumenty potwierdzają, że Foster + Partners jest architektem, współpracuje z ARUP North America i Kier & Wright, lokalną firmą inżynieryjną, która pracowała na obecnym kampusie Apple i budynkach dla innych firm technologicznych (eBay, Nvidia, Cisco, Netflix i Sun, między innymi) (czytaj dalej.) Dreznońskie Muzeum Historii Wojska / Daniel Libeskind Dekadę po powstaniu kultowego Muzeum Żydowskiego Daniela Libeskinda w Berlinie otworzy się kolejne niemieckie muzeum zaprojektowane przez Libeskinda.
Muzeum Historii Wojskowego Drezna.
Projekty są bardziej podobne, niż się pojawiają.
Oba zestawiają agresywnie awangardowy design z zdecydowanie pre-modernistycznymi strukturami.
Oba wymagają odnowionej emocjonalnej i intelektualnej koncentracji na historii.
Obaj próbują zrozumieć, że wydaje się to bezsensowne.
wojny, przemocy, zniszczenia i nienawiści (czytaj więcej.) 2011 Nagroda Pritzkera: Eduardo Souto de Moura Laureat Nagrody Pritzkera został ogłoszony: portugalski architekt Eduardo Souto de Moura.
58-letni architekt z Porto pracował wcześniej w swoim biurze w Alvaro Siza, innym Pritzker Laureate (1992) i otworzył własną praktykę w 1980 roku.
Od tego czasu ukończył ponad sześćdziesiąt budynków, w większości w Portugalia, a także w Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii (czytaj więcej.) Earthscraper / BNKR Arquitectura Earthscraper, zaprojektowany przez BNKR Arquitectura, jest antagonistą drapacza chmur w historycznym miejskim krajobrazie Mexico City, gdzie ten drugi jest potępiony, a ochrona środowiska zbudowanego jest nadrzędną ambicją.
Zachowuje kultową obecność placu miejskiego i istniejącą hierarchię budynków, które go otaczają (czytaj więcej.)
[więcej w: szambo plastikowe cennik, isobooster cena, gralbet ]

Powiązane tematy z artykułem: gralbet isobooster cena szambo plastikowe cennik