Kącik architekta – Aktualizowanie Strefy Zagospodarowania Nowego Jorku / Strefa Zielona

W miarę, jak Manhattan rośnie i rozwija się, zmiana w odniesieniu do wydajności budowania jest nieunikniona.
Wiele nowo wybudowanych budynków od samego początku utrzymuje zrównoważone standardy; jednak miasto jest przytłaczające, z istniejącymi strukturami, które wymagają modernizacji.
na przykład, projekt modernizacji budynku Empire State, który obniży zużycie energii o blisko 40%, a emisję dwutlenku węgla o ponad 100 000 ton w ciągu najbliższych 15 lat.
Ponieważ miasto stara się przedstawić swoją najbardziej zieloną twarz poprzez modernizację starszych budynków i dodanie zrównoważonych funkcji, przepisy dotyczące zagospodarowania przestrzennego z lat 60.
nie uwzględniły, a zatem w niektórych przypadkach nie pozwalają na takie zmiany.
Niedawno miasto wprowadziło swoją najnowszą inicjatywę Zone Green, którą Amanda Burden, przewodnicząca Komisji Planowania Przestrzennego, nazwała najbardziej kompleksowym przedsięwzięciem w każdym mieście w Stanach Zjednoczonych, aby znieść przeszkody na drodze do budowy i modernizacji zielonych budynków.
.
Usunięcie przeszkód w zagospodarowaniu przestrzennym na zielone budynki da właścicielom budynków więcej możliwości dokonywania inwestycji, które oszczędzają pieniądze, oszczędzają energię i poprawiają jakość naszego środowiska ,.
wytłumaczył Burden.
Więcej o strefie zielonej po przerwie.
Strefa Zielona stanowi kolejny wielki krok naprzód dla miasta pod względem promowania zrównoważonej metropolii, ponieważ poprawka przenosi świadomość naszej obecnej świadomości środowiskowej na rozważania dotyczące podziału na strefy dokonane 50 lat temu.
Dziś jesteśmy na rozdrożu w odniesieniu do wydajności naszych budynków.
Wiemy, że muszą osiągnąć o wiele więcej, niż zamierzano to zrobić.
mogą oszczędzać energię i wytwarzać czystą, odnawialną energię; zmniejszyć obciążenia, jakie nakładają na infrastrukturę miejską; wspierać naszą ekologię; i zapewnić zdrowsze środowisko dla nowojorczyków.
Wiemy również, że nie możemy tego osiągnąć tylko dzięki nowym, wydajnym budynkom ekologicznym.
Musimy również poprawić wydajność naszych istniejących budynków, które stanowią 85 procent budynków, które będziemy mieć w 2030 r.
– wyjaśnił Burden.
W ramach tego tekstu poprawka do istniejących przepisów dotyczących zagospodarowania przestrzennego strefa Zielona umożliwiłaby umieszczenie paneli słonecznych na dachu budynku; umożliwiać cieniowanie urządzeń i ekranów w celu projekcji z elewacji budynków na wymaganych otwartych przestrzeniach; i pozwoliłby turbinom wiatrowym przekroczyć limity wysokości, gdy zostaną umieszczone na budynkach w pobliżu nabrzeża.
Chociaż poprawka musi zostać zatwierdzona przez władze publiczne, zanim będzie mogła zostać uchwalona, miasto jest przekonane, że wniosek zostanie przyjęty.
Będziemy Cię informować na bieżąco o postępach ich wysiłków.
Źródło: Urban Green Council Blog
[przypisy: holtrade, szambo plastikowe cennik, murbud szczecin ]

Powiązane tematy z artykułem: holtrade murbud szczecin szambo plastikowe cennik