Kącik architekta – 11 najbardziej imponujących i innowacyjnych przestrzeni na dachu

Hiroyuki Oki + 12 W tym tygodniu przedstawiamy wybór 11 najlepszych zdjęć przestrzeni na dachu.
Przestrzenie te, zazwyczaj tarasy zaprojektowane w celu korzystania z widoków i świeżego powietrza, często mogą być najważniejszym elementem projektu.
Niektóre z tych dachów zaskakują nas wspaniałymi ogrodami, inne imponującymi basenami, a inne nawet zabawnymi grami dla dzieci.
Poniżej znajduje się wybór zdjęć od wybitnych fotografów, takich jak Nico Arellano, Hiroyuki Oki i Amit Geron.Studio Bauhaus, Ryuji InoueOB Kindergarten i Nursery / HIBINOSEKKEI + Youji no Shiro.
Studio Bauhaus, Ryuji Inoue Amit GeronTel Aviv Townhouse / Pitsou Kedem Architekci.
Amit Geron Bruce DamonteThe Stealth Building / WORKac.
Bruce Damonte Sergio PirroneTilt Roof House / BCHO Architects.
Sergio Pirrone Hiroyuki OkiHouse for Trees / VTN Architects.
Hiroyuki Oki Bruno HelblingFeldbalz House / Gus Wu.
Stemann Architekci.
Bruno Helbling Rafael GamoLittle House.
Big City / Office of Architecture.
Rafael Gamo Nico Arellano60 White Street / Bostudio Architecture.
Nico Arellano Jens LindheMojegaard Museum / Henning Larsen Architekci.
Jens Lindhe DW5 / Bernard KhouryN.BK Residence (2) / DW5 / Bernard Khoury Cortesía de DW5 / Bernard Khoury Hiroyuki OkiA Dom w Nha Trang / ICADA + VTN Architekci.
Hiroyuki Oki
[hasła pokrewne: przesycanie aluminium, firma zbrojarska, krawędziarki cnc ]

Powiązane tematy z artykułem: firma zbrojarska krawędziarki cnc przesycanie aluminium