Budownictwo wczoraj i dzis : „Is Drawing Dead” Sympozjum w Yale School of Architecture

Sympozjum rozpoczyna się w czwartek, 9 lutego o 18:30, wykładem Massimo Scolari, William B.
i Charlotte Shepherd Davenport profesorem wizytującym w School of Architecture.
Następnie odbędzie się przyjęcie otwierające wystawę Massimo Scolari: Reprezentacja architektury, 1967.
2012, która będzie dostępna w Galerii School of Architecture od 6 do 4 maja 2012.
Piątek, 10 lutego, będzie poświęcony Głos Rysunku: Historia, znaczenie i opór.
Pierwsze dwie sesje dnia, od 2:00 do 17:00, rozpoczną się od krótkiego wprowadzenia, a następnie czterech prezentacji i podsumowującej dyskusji przy okrągłym stole.
Podczas wieczornej sesji, o 18:30, Sir Peter Cook, profesor architektury w Royal Academy of Arts w Londynie; emerytowany profesor architektury w University College w Londynie; i dyrektor w Crab Studio, poda główny adres.
Następnie odezwie się Stanislaus von Moos, Vincent Scully, profesor historii architektury, Yale School of Architecture.
W sobotę 11 lutego odbędzie się sesja zatytułowana Burning Bridges: Questioning Practice .
od 9:30 do 12:45 i jeden nazywa się Aktem krytycznym .
od 2:00 do 17:00.
Obie sesje będą zawierały wprowadzenie, a następnie prezentacje i dyskusję przy okrągłym stole, a dzień zakończy się przemówieniem Mario Carpo, Vincenta Scully ego, profesora historii architektury, Yale School of Architecture.
Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla publiczności w Yale School of Architecture w Hastings Hall w Paul Rudolph Hall.
Aby się zarejestrować i uzyskać więcej informacji, odwiedź tutaj.
[przypisy: szlifierki cnc, namiot magazynowy, węże do piaskowania ]

Powiązane tematy z artykułem: namiot magazynowy szlifierki cnc węże do piaskowania