Budownictwo wczoraj i dzis : Budynek Urzędu Miasta Netanya / Yaniv Pardo Architekci

Dzięki uprzejmości Yaniv Pardo Architekci, dzięki nowatorskiemu przeprojektowaniu przez Yaniv Pardo Architects, centrum Netanji stanie się tętniącą życiem i ekscytującą lokalizacją, pasującą do wielkiej metropolii.
Budynek gminy będzie stanowił symboliczny punkt miasta, kamień milowy architektury wspierający unikalny miejski krajobraz miasta.
Koncepcja opiera się w dużej mierze na mieszkańcach miasta, którzy będą wykorzystywać przestrzeń do szerokiego zakresu działań i usług.
kulturalne, społeczne, rekreacyjne, komercyjne itp.
Ich ruch w przestrzeni przez cały dzień stworzy tętniące życiem centrum miejskie.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Poprzez poprawną integrację istniejących zabytków miejskich z potrzebami społeczności budynek będzie zapewniać dostępność i ogólny ton powitania.
Połączy on istniejące zabytki miasta, w tym plac miejski, instytuty publiczne i centrum handlowe (na południe od Herzl Street), i będzie zawierał duży parking obsługujący budynek miejski i okoliczne lokale.
W celu ułatwienia imprez plenerowych, konferencji, przyjęć i imprez dla młodzieży, przestronny plac zostanie wybudowany poza budynkiem gminy (w kierunku ulicy Raziel), łącząc zajęcia wewnątrz i na zewnątrz.
Dzięki uprzejmości Yaniv Pardo Architekci Wieża, zbudowana z trzech pryzmatów, skierowanych w różnych kierunkach, stanie się miejską latarnią świetlną, łącząc miejski zespół.
Zgodnie z ogólną aranżacją projektu, forma wieży, pod wpływem wybranego przez miasto symbolu.
wiatrowskaz będzie również odzwierciedlał dynamiczne i żywe wrażenie, jak podmuch wiatru dobiegający z brzegu w upalną letnią noc, lub wiatr nadchodzących przemian, by przekształcić idee o centrum miasta Netanya.
Plan został tak zaprojektowany, aby stworzyć tożsamość i wspólnotę poprzez komunikatywny projekt, który jest także lekki i radosny.
Oświetlenie i przejrzystość rozciągną się od szczupłej wieży wznoszącej się nad nią, spoglądającej w kierunku morza, do jasnej przestrzeni podziemnej, która oświetli plac od dołu, uwidaczniając działania miejskiej rady i parking.
Dzięki uprzejmości Yaniv Pardo Architekci Priorytety planowania gmin wraz z miejską agendą dostępności i przejrzystości były kluczowymi elementami w projektowaniu przestrzeni.
Wbrew pozorom tereny komunalne i użyteczności publicznej oraz galerie i kawiarnia zostały rozmieszczone nad pomieszczeniami naziemnymi z widokiem na miasto.
W tym celu hala miejska zostanie zbudowana pod ziemią, choć nadal będzie widoczna z placu, tak aby stworzyć publiczną dostępność i przejrzystość przedstawicieli.
praca.
Dzięki uprzejmości Yaniv Pardo Architekci Nowy budynek komunalny planowany jest jako przestrzeń ekologiczna, z zasadzeniami geotermalnymi nad pomieszczeniami publicznymi, oknami Mashrabiya (lub Shanasheel) oraz wysokiej jakości ścianami osłonowymi zapewniającymi izolację i ochronę przed słońcem, wszystkie elementy zrównoważonego projektu i konstrukcji.
Dzięki uprzejmości Yaniv Pardo Architekci Podwójna charakterystyka budynku, łącząca miejską wagę z planowaniem krajobrazu, spotyka się także w sposobie, w jaki odpowiadają przestrzenie publiczne.
Górne piętra, punkt kulminacyjny nowej kompozycji urbanistycznej, idealnie pasują do osi skośnej zwróconej na zachód, stanowiącej ogniwo między przyszłością a przeszłością.
model 01
[podobne: farbex bartoszyce, betoniarnia cieniawa, murbud szczecin ]

Powiązane tematy z artykułem: betoniarnia cieniawa farbex bartoszyce murbud szczecin