Budownictwo wczoraj i dzis : AIA 2012 Institute Honours for Collaborative Achievement

Dom 99K.
Rice Design Alliance AIA przyznała niedawno CultureNOW i Rice Design Alliance wyróżnienie Institute for 2012 za osiągnięcia w zespole.
Nagroda, która rozpoznaje i zachęca do wybitnych osiągnięć sprzymierzonych profesjonalistów, klientów, organizacji, zespołów architektów, wspólnot wiedzy i innych osób, które miały pozytywny wpływ na lub rozwinięła ten zawód, zostanie zaprezentowana na Krajowej Konwencji i Wystawie Krajowej AIA 2012 w Washington, DC Więcej szczegółów po przerwie.
CultureNOW jest koalicją profesjonalistów projektantów AIA, która powstała w odpowiedzi na 11 września.
Kierując się Abby Suckle, FAIA i Anne Lewison, AIA, RAIC, ruch rozszerzył się o wiele różnych zaangażowanych osób od architektów i planistów do wychowawców i historyków.
Ich misja pierwotnie wyrosła z zestawu strategicznych zaleceń dotyczących odbudowy miasta Nowego Jorku.
Od samego początku ruch ten rozrósł się do innych projektów, takich jak HarlemNOW.
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź ich stronę tutaj.
Firma Rice Design Alliance została założona w 1972 roku przez niewielką grupę entuzjastów wzornictwa, pracowników akademickich i profesjonalistów w dziedzinie projektowania, których celem jest wspieranie publicznego zaangażowania w architekturę za pomocą multidyscyplinarnego modelu non-profit.
Więcej niż tylko think tanek, sojusz 2000 członków zorganizował trzy międzynarodowe konkursy oprócz wielu inicjatyw, które angażują społeczność.
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź ich stronę tutaj.
www.culturenow.org
[patrz też: cięcie cnc, frezarka cnc, frezarki CNC ]

Powiązane tematy z artykułem: cięcie cnc frezarka cnc frezarki CNC