Budownictwo i architektura : W toku: Broad Art Museum / Zaha Hadid

Dzięki uprzejmości Broad Art Museum W 2007 roku Zaha Hadid wygrał międzynarodowy konkurs na projekt dla Broad Art Museum na terenie kampusu Uniwersytetu Stanowego Michigan.
Budynek o powierzchni 4000 m2, przekazany przez alumn Eli Eli i jego żonę, Edythe, zapewni wystarczającą przestrzeń dla dużych instalacji artystycznych i galerii poświęconych międzynarodowej współczesnej kulturze i pomysłom poprzez sztukę.
Projekt przyjmuje wskazówki z otaczającej topografii, ponieważ tom ma na celu rozszerzenie i podkreślenie istniejących połączeń krążeniowych i wzrokowych.
Manifestowane w serii fałd, abstrakcyjne połączenia budynku tworzą liniowe linie perpsektywne, które zmieniają się, gdy vistor porusza się w przeszłości i przez budynek, tworząc wielką ciekawość, ale nigdy w pełni nie ujawniając jej treści.
wyjaśnił Hadid.
Przełom został rozpoczęty w marcu 2010 roku, a teraz budowa jest już prawie ukończona w ramach projektu, który ma zostać otwarty w kwietniu tego roku.
Po przerwie sprawdź więcej zdjęć z budowy, wraz z ofertami konkursowymi.
Zdjęcia konstrukcyjne za pośrednictwem designboom.
Projektuj obrazy za pomocą Zaha Hadid.
Dzięki uprzejmości Broad Art Museum.
Nakręcony w styczniu 2011 roku..
John Sullivan Aerial Associates Fotografia Dzięki uprzejmości Broad Art Museum.
Budowa na poziomie terenu dzięki uprzejmości Muzeum Sztuki Szerokiej.
Wejście.
Dzięki uprzejmości Broad Art Museum.
Nierdzewne zakładki Dzięki uprzejmości Broad Art Museum Dzięki uprzejmości Broad Art Museum Dzięki uprzejmości Broad Art Museum.
Wejście.
Zaha Hadid.
Zaha Hadid
[przypisy: wiercenie w żelbecie, gabloty informacyjne, firma zbrojarska ]